Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd
Produkto kategorija

    Pridėti: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faksas: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Vandens šildytuvo anodas

Vandens šildytuvo anodas

Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos vandens šildytuvo anodo gamintojų, ir su profesinės gamykla, mes galime suteikti jums su geros kokybės pigūs vandens šildytuvo anodo. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų. Elektros vandens šildytuvas gali ištekėti vanduo ir...

Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos vandens šildytuvo anodo gamintojų, ir su profesinės gamykla, mes galime suteikti jums su geros kokybės pigūs vandens šildytuvo anodo. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų.

Elektros vandens šildytuvas gali ištekėti vanduo ir elektra panaudojus tam tikrą laiką, tai yra daugiausia dėl to, kad magnio lazdelė yra vartojamos, bet negalite pakeisti laiko, vandens šildytuvo bakas tapti korozijos ir perforacija. Apskritai, elektriniai vandens šildytuvai magnio lazdelė turi būti pakeičiami kas dveji metai. Dėl vandens kokybės skirtumų, kai vandens šildytuvas gali paleisti iš naudoti trumpesnis negu vieneri metai. Trumpa gyvenimo trukmė, dažnas keitimas leidžia didinti išlaidas. Vandens šildytuvo bakas korozijos priežastis principo Cl-korozija vandenyje. Vandens kokybės visoje Kinijoje yra skirtingas ir tai sunku rasti veiksmingos apsaugos metodą.

Water heater anode rod

Titano mišrios metalo oksidu (MMO) elektrodas teikia mūsų kompanija kaip pagalbinis anodas, vandens šildytuvas veikia kaip katodo, jie sudaro apsaugos sistemą į vandenį, vandens šildytuvas, kuris taip pat kaip atlikti vidutinio. Kai elektros kerta elektrodas, Cl-vandenyje juda link anodo ir koncentratas, Cl-katodo pusėje taps praskiedimo. Vandens šildytuvo bakas kaip katodo redukcinis aplinkoje, tai gali sutrumpinti cisternos korozijos greitį ir plėsti savo gyvenimo trukmę.

Hot Tags: vandens šildytuvo anodas, Kinijos, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigiai
Susiję produktai
I want to leave a message
Susisiekite su mumis
Adresas: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija
Telefono: +86-29-83151667
 Faksas:86-29-88880927
 El. paštas:helen@sxelade.com
Share: