Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd
Categories

    Pridėti: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faksas: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Namuose > žinios > Turinys

Patenka į meilės su Elade

Nauji metai's gala 2016, Min buvo apdovanotas "puikus naujas darbuotojas". Jis buvo šiek tiek nustebino, ir jis manė, kad jis neturėjo geresnės kokybės nei kiti šio aktyvų ir teigiamą darbo aplinkoje. Iš tiesų atrodo suprantama ir mielas.

Min gimė 1989 m. ir gavo jo kolegija laipsnis tuo metu buvo kareivis. 2015 m. balandžio, jis pradėjo dirbti Elade ir dirba labai sunku ir protingas. Bet kokią užduotį, išdėstyti jam buvo gerai padaryta ir jis taip pat buvo pradinis užbaigti kai kurias užduotis, kurios buvo nesudėti.

Pateikiame keletą interviu dialogai.

Reporteris: Kokie yra jūsų responsiblities kasdieniame darbe?

Min:doing danga ir kai kurie kiti padėti work.for pavyzdys, šiandien mes darome dangos mentėmis anodo (titano piramidės anodo, mmo anodo, Katodinės apsaugos, jūros platforma, kovos korozijos, jūros ir t.t.)

Reporteris: atrodo, kad jums patinka įvairių formų darbe.

Min:Yes, mes galime mokytis ir tobulinti daug.

Reporteris: jis sakė, kad jūs dažnai siūlo pagalbos į kitus kolegas į gamyklą?

Min:Yes, jis mano good.last metai, mes turėjome didelių užsakymų selektyvaus Electrodeposition metalų (programa: elektrolizės ekstraktas metalo kaip cooper). Mes kartu siekti vieno tikslo ir jaustis daug labiau viduje.

Žurnalistė: kaip jūs jaučiatės čia?

Min: aš paėmė šiek tiek laiko priprasti prie jo, ir tada aš pradėjau mylėti čia dirbti. Mes turime geros nuotaikos į darbą, jūs žinote, kiekvieną rytą, mes daryti valymus kartu ir sveikiname naują dieną, malonumo nekelia discription.

Reporteris: tik šiuo klausimu?

Min:Haha, žinoma, ne. Čia mes labai geras gerovės politika. Mes esame panašūs charactered žmonės. Kai užsakymai pateikiami, mes įsitikinkite, kad jie bus padaryta gerai. O mes mylime aptarti ir spręsti problemas kartu.

Reporteris: what's your planas ateičiai?

Min:IT yra laiko man įsikurti. Aš planuoju dirbti geriau čia ir mėgautis achivement jausmą ir tikimės, kad sukurti geresnę ateitį.

Reporteris: haha, įsikurti? Jūs patenka į meilės su mergina Elade?

Min:hehe... (veidas paraudęs ir nusišypsojo).

Elade yra gana ir patraukli mergina, taip pat turi motinos meilę savo darbuotojams ir klientams. Su jūsų pasitikėjimą, mes esame kaip ir daro geriau nei vakar. Sveiki laimi kooperacijos su jumis!

Susisiekite su mumis
Adresas: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija
Telefono: +86-29-83151667
 Faksas:86-29-88880927
 El. paštas:helen@sxelade.com
Share: