Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd
Categories

    Pridėti: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faksas: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Elektrodai ir pritaikymo sritis tipai

Elektrodas yra laidininkas, kad elektros srovė eina iš vienos terpės į kitą, paprastai nuo maitinimo šaltinio prie įrenginio arba medžiaga. Jis gali būti įvairių formų, įskaitant viela, plokštės, arba lazdele, nemažai ir dažniausiai yra iš metalo, pvz., vario, sidabro, švino ar cinko, bet taip pat gali būti pagaminti iš nemetalų medžiaga, kuri atlieka elektros, pvz., grafito.


Elektrocheminės ląstelių elektrodas vadinamas yra anodas arba su katodu. Anodo šiuo metu apibrėžiama kaip elektrodas elektronų palikti langelį ir oksidacija atsiranda, o kaip elektrodas elektronų patekti į ląstelės ir sumažinimo kyla katodo. Kiekvienas elektrodas gali tapti anodo ir katodo priklausomai nuo krypties srovės tekėjimas per langelį. Dvipolis elektrodas yra elektrodą, kuris veikia kaip vieno langelio anodo ir katodo kitą langelį.


Anodai ir katodai


Tuo atveju, kai tiesioginis (DC) srove, elektrodų ateiti poromis, ir yra žinomas kaip anodai ir katodai. Nuolatinės srovės šaltinis, katodo apibūdinamas kaip elektrodo, iš kurių dabartinės palieka ir anodo remiamasi tais atvejais, kai ji grąžins. Dėl priežasčių, kurios yra istoriniai, o ne mokslo, elektros grandinėje, konvencija, charakterizuojamas kaip važiuojant iš teigiamos į neigiamą, taip, kad jis yra vertinamas kaip teigiamas krūvis, iš katodo ir anodo į srautą. Elektros srovė, tačiau susideda iš mažų neigiamo krūvio dalelių, vadinamas elektronų, todėl šį srautą iš tikrųjų yra priešinga kryptimi srautas. Šiame kontekste, tai tikriausiai geriau galvoti tik kalbant apie teigiamas ir neigiamas terminalai.


Elektrolizės būdu

Norėdami gauti tam tikro elemento, galite elektrolizuojamas elektrolizės joninis junginys elemento. Pavyzdys iš išlydyto druskos arba natrio chloridas natrio metalo gamyba. Kai dabartinių srautų, teigiamo krūvio natrio jonai traukia neigiamas elektrodas, arba katodo, kur jie gaus elektronai, sudarantys natrio metalo. Neigiamo krūvio chlorido jonai traukia anodo, kur jie praranda elektronai, sudarantys chloro dujos, kurios taip pat yra renkami kaip šalutinis produktas.


Galvanizavimo

Šiame procese, metalinių daiktų padengiamas kito metalo pagerinti jo išvaizdos arba atsparumas korozijai. Objektas turi būti padengtas formų katodo elektrolizės procese iš panirti į tirpalą, tirpus junginys iš metalo, kuris sudaro danga, su anodo taip pat pagaminti iš šio metalo. Kai srovė teka, teigiamus metalo jonus iš tirpalo traukia prie katodo ir suformuoti užstatą ant jo. Kaip jonai tirpale yra sunaudoti, jie pakeičiami jonais, kurios sudaro nuo anodo. Kartais, anodas yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, kurie yra nenaudojami taikant šį metodą, metalo jonai turi būti pakeisti iš naujo sudarant tirpalas.Elektrodų naudojimas

Elektrodai medicinos tikslais, pvz., EEG (dėl smegenų veiklos registravimo), EKG (įrašymo širdies plakimas), ECT (elektros smegenų stimuliacijos), defibriliatoriaus (įrašymo ir pristatyti širdies stimuliavimo);

Elektrodai Elektrofiziologinių metodai biomedicininių mokslinių tyrimų srityje;

Elektrodų elektrolizės ;

Elektrodai galvanotechnikai ;

Elektrodų Katodinės apsaugos .Susisiekite su mumis
Adresas: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija
Telefono: +86-29-83151667
 Faksas:86-29-88880927
 El. paštas:helen@sxelade.com
Share: