Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd
Produkto kategorija

    Pridėti: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faksas: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Lankstus anodo

Lankstus anodo

Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių gamintojų Kinijoje lankstus anodo ir su profesinės gamykla mes galime suteikti jums pigūs lankstus anodo, lankstus linijinis anodo, geros kokybės. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų. Laidumas elektrai laidžių...

Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių gamintojų Kinijoje lankstus anodo ir su profesinės gamykla mes galime suteikti jums pigūs lankstus anodo, lankstus linijinis anodo, geros kokybės. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų.

Laidumas laidaus polimero ir korozijai atsparumas yra dvi svarbiausias savybes, taip pat labai svarbus kriterijus dėl įprastinės veiklos ir gyvenimo trukmę. Mes tyrimų apimtis varžą ir elektrocheminis sustiprinti gyvenimo kontroliuoti šiuos du parametrus.
Lankstus anodo pagal specialius laidus suodžių polimero nano Kompozitas (ELPA serija)

flexible anode

MMO/Ti dangos technologija (ELTA serija.)

flexible anode

Šios rūšies lankstus anodo pagamintas naujas funkcines polimerines medžiagas. Lankstus polimeras anodo #39; s formos kaip laidas, naudojimo Suvyta varinės vielos, kad dirigentas, kuriems laidaus polimero, abu grojo išleisti srovė, ir taip pat suvaidino vaidmenį cheminiai korozijai. Vario šerdimi užtikrina mažo pasipriešinimo ir laidumo polimero užtikrina aukštas atsparumas prisijungti žemės, kad varinė šerdis Dabartinis gali patekti į žemės žingsnis po žingsnio. Siekiant suformuoti vieningą elektrinio lauko, užpildo su anglies vėjas aplink lankstus anodo pagerinti anodo darbo aplinką, sumažinti žemės pasipriešinimą, prie anodo tarnavimo laiko pailginimas.

flexible anode

TIPO ELPA duomenų lapas:

Produkto dienos prekės

Indeksas

Maksimalus srovės stiprumas (dirvožemyje)

52 mA/m (be kokso anodo lova)

82mA/m (su kokso anodo lova)

Maksimalus srovės stiprumas (vandenyje)

10mA/m 7Mpa

Pastovus vandens slėgis

Min įrengimo ir saugojimo temperatūros

-18ºC

Min. Lenkimo spindulys

500mm

Išorinio skersmens.

38 mm

Svoris

1,5 kg/m

Gaminio ilgis

472 ± 30 m

Pritaikoma

Chemijos vidutinio mirkymas testas

3 % NaCllt, 1 % už ASTM D-543

3 % Na2SO4lt, 1 %

3 % NaOHlt, 1 %

Taikomoji programa:

Lankstus anodai sėkmingai dirbti įvairių pramonės programų, bet yra unikaliai tinka teikti tikslines korozijos perpildytuose įrenginių aplinkoje — įskaitant modernizavimo ir naujos statybos. Visur vario įžeminimo lovos ir palaidotas struktūras, būdingas daugumai procesų įrenginių ir elektrinių, dažnai neigiamai paveikti CP sistemas. Pralaidžiuose metro aplinka nesukelia sunkumų, elektros izoliacijos ir skydas Katodinės srovės tikslingai apsaugos struktūra. Mūsų lanksčios anodo sistemos skirtos closeproximity montavimas, sumažinti dabartinį nuostolius, užtikrinti kruopščiai esamą paskirstymą ir suteikti didesnį patikimumą per visą augalų vamzdynų. Lankstus anodai galima veiksmingai apsaugoti vamzdžiai ir kitos konstrukcijos, nepaisant šių rizikos veiksnių. Jais galima kaip išsamus sprendimas apsaugoti visus struktūromis apsaugos arba vietoje spręsti eksploatavimo tose vietose negauna pakankamos apsaugos srovės iš esamų Katodinės apsaugos sistema.

Hot Tags: Lankstus anodo, lankstus linijinis anodo, Kinijos, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigiai
Susiję produktai
I want to leave a message
Susisiekite su mumis
Adresas: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija
Telefono: +86-29-83151667
 Faksas:86-29-88880927
 El. paštas:helen@sxelade.com
Share: