Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd
Produkto kategorija

    Pridėti: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faksas: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Anodo Ionizer

Anodo Ionizer

Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos anodo ionizer gamintojams, ir su profesinės gamykla, mes galime suteikti jums pigūs anodo ionizer, geros kokybės. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų. Kartu su gyvenimo lygio gerinimo, žmonių...

Shaanxi Elade naujos medžiagos Technology Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos anodo ionizer gamintojams, ir su profesinės gamykla, mes galime suteikti jums pigūs anodo ionizer, geros kokybės. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų.

Kartu su gyvenimo lygio gerinimo, žmonės daugiau dėmesio skirti sveikatai. Bet žmonės, valgyti daugiau rūgštinis maistas, tai lengva atvykti į rūgštus kūno sudėjimą ir submeniu sveikatos būklę. Jonizuotas vanduo, savotiškas specialios vandens, galima gauti iš geriamo vandens elektrolizės būdu. Toks specialus vanduo yra padalintas į du tipus: šarminis ir rūgštinis vanduo. Šarminio vandens PH vertė yra daugiau kaip 9,5, o rūgštus vanduo yra mažesnė nei 2,5. Tokia funkcija leidžia dviejų tipų vandens turi savo specialybę: rūgštus vanduo veikiamas grožio kultūra, dezinfekcijos ir kitas funkcijas; Šarminis vanduo, viena vertus, ji gali pagreitinti medžiagų apykaitą ir subalansuoti rūgščių ir šarmų žmogaus organizme; Kita vertus, ji gali išsklaidyti laisvųjų radikalų kūno ir pagerinti imunitetą, ypač tai naudinga žmonėms, kurie serga virškinimo trakto liga dėl savo mažos vertės ORP.

Taikomoji programa:

Jonų = vandens gamybai

Rūgštinis vandens gamyba

Privalumai:

Išlaikyti rūgštus vanduo < 2,5, šarminis vanduo > PH vertė 8,5;

Šarminio vandens ORP reikšmė <-250mV, rūgštinis vanduo > 1000mV;

Tikėjausi gyvenimas > 3000h.Hot Tags: anodo ionizer, Kinijos, gamintojai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigiai
Susiję produktai
I want to leave a message
Susisiekite su mumis
Adresas: No.32, Chuanghui Road, naujas pramonės aukštųjų technologijų zonoje, Kunming, Kinija
Telefono: +86-29-83151667
 Faksas:86-29-88880927
 El. paštas:helen@sxelade.com
Share: